Wednesday, November 16, 2011

Babiš v TV: Česko je "bordel", "absurdistán", místo pro "zlodějny". Politiky obviňoval z korupce, rozkrádání státu, hovořil o justiční mafii.

Vyzva k obcanum www.ANO2011.cz

via zpravy.tiscali.cz

Vyzva www.ano2011.cz:

Vážení spoluobčané,
jmenuji se Andrej Babiš. V Česku zaměstnávám ve svých firmách tisíce lidí, platím stovky milionů korun na daních a jsem naštvaný stejně jako vy. Naštvaný proto, že politici naši zemi od revoluce nejenže neumějí řídit, ale přihlížejí jejímu rozkrádání.

Jsem naštvaný, že žijeme v nefunkčním státě. Veřejně jsem řekl to, co si většina z vás myslí, ale bojí se to říct nahlas. Někteří mě varují, že dělám chybu, když ostrou kritiku říkám veřejně.

Prý se stejně nic nezmění, Češi se nesjednotí a nakonec na to doplatím já sám, moje rodina a moje firmy.

Kam jsme došli?

Žijeme v nefunkčním státě
O Klausovi Babiš tvrdil, že zneužil pádu komunismu. Servítky si nebral ani u Víta Bárty z Věcí veřejných, expremiéra Mirka Topolánka (ODS) a jeho poradců včetně Marka Dalíka, bývalého premiéra Stanislava Grosse (ČSSD) a dalších.

Babišův Agrofert Holding se řadí k největším firmám v ČR, obchoduje s komoditami chemického a zemědělsko-potravinářského sektoru.

Před listopadem 1989 byl členem KSČ, je i v takzvaných Cibulkových seznamech jako spolupracovník Státní bezpečnosti. Tvrdí, že s StB nikdy nespolupracoval.

>>>>>
ostra kritika pomeru, rozkradani a zlodejen v Cechach je rozhodne opravnena.
Proc vsak tolik napada www.VeciVerejne.cz ?

Babiš dnes řekl, že jeho iniciativa má dosud 7500 sympatizantů, dalších 1300 jich je na facebooku. Kampaň ho dosud stála 1,9 milionu korun, další peníze vyčlení. "Mám zaměstnaného jednoho novináře, ten bere na smlouvu 60.000, pokud vás to zajímá, nastoupila naše sekretářka Veronika, ta má 25.000 korun," řekl. Nevylučuje, že jeho hnutí se bude angažovat politicky.

No comments:

Post a Comment